LISTA WYSTAWCÓWadmin

Wystawcy 2017:

Wystawcy_kwiaty

Gastronomia

Produkty spożywcze

W dotychczasowych edycjach 2013-1015 wystawiali się m.in.:


Centrum Ogrodnicze AGAWA

Lubin

– kwiaty rabatowe, krzewy ozdobne, sprzęt ogrodniczy, meble ogrodowe

 

Gospodarstwo Ogrodnicze

Alina i Andrzej Mąka

Luciejów

– rośliny rabatowe, byliny, zioła

 

Marzena Wiosna

Opole

– kwiaty jednoroczne, byliny, rozsady warzyw, kwiaty rabatowe

 

BERTA RAFAŁ

Beata Lisiecka

Gniezno

– winorośl, jeżyny, borówka amerykańska, maliny,

jagoda kamczacka

 

BROKER BUDOWLANY

Mariusz Tomkowiak

Głogów

– kostka brukowa, płyty tarasowe, mała architektura, rośliny, kruszywa


Gospodarstwo Szkółkarskie

Kubiak Sylwia

Konstantynów Łódzki

– borówka amerykańska, różaneczniki, azalie

 

Augustyniak Bożena

Nowy Dwór

– ozdobne krzewy liściaste i iglaste


Teresa Hoffman

Nowy Dwór

– ozdobne krzewy liściaste i iglaste

 

Krzewy Ozdobne

Sochacka Elżbieta

Nowy Dwór

– ozdobne krzewy liściaste i iglaste

 

ZAKŁAD OGRODNICZY

Szprotawa

– drzewa, krzewy, pnącza, róże


TICOMAX

Małgorzata Hobbensiefken

Konin

– kwiaty doniczkowe, rabatowe, cięte


Halina Herba

Pokój

– kwiaty jednoroczne, byliny, rozsady warzyw, kwiaty rabatowe


Gospodarstwo Rolno-Ogrodnicze Szkółkarskie

Waldemar Jastrzębowski

Stryków

– drzewa, krzewy owocowe, ozdobne, róże


Polskie Plecionkarstwo

Ewa Świątkowska – Papińska

Chrusty

– wiklina ogrodowa, meble ogrodowe


CENTRUM OGRODNICZE

Jan Wasiak

Kłodawa

– cebule kwiatowe, byliny, nasiona


OGRODNICTWO JUREK – JACEK

Łagiewniki Nowe

– byliny skalne rabatowe, kaktusy

 

Szkółka Bylin

Arkadiusz Sobolewski

Popielowska Kolonia

– rośliny ozdobne

 

Szkółka bylin i krzewów ozdobnych

Mariola i Grzegorz Bieńkowscy

Powiercie

– byliny i krzewy ozdobne


Mariusz Surowiński

Zgierz

– trawy ozdobne

 

Firma Handlowa ULA

Mysłowice

– cebulki kwiatowe


Ogrodnictwo

BRUS – FLORA

Ewa Horodowicz

Łódź

– rośliny balkonowe, byliny


Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych

Magdalena Olejniczak

Łowecin

– drzewa owocowe, ozdobne, byliny, iglaki, róże


Gospodarstwo Rolno-Ogrodnicze Szkółkarskie

Waldemar Jastrzębowski

Stryków

– drzewa, krzewy owocowe, ozdobne, róże


Szkółka Krzewów Ozdobnych

Andrzej Stasiak

Brzeg

– krzewy kwitnące na pniu




WYSTAWCY- REKODZIEŁO

 

P.B.ART. Danuta Bożek

Nowy Dwór Maz.

– zegary, anioły, wieszaki, kapliczki, ikony. Rzeczy wykonane z filcowanej wełny merynosowej. Ceramika użytkowa i dekoracyjna

 

Piotr Von Olszewski

Zielona Góra

– biżuteria autorska


BONI HOME ART

Robert Rzeźniczak

Głogów

– decoupage, ozdoby i przedmioty użytkowe


„ANDA”

Andrzej Nowaczewski

Gdynia

– bursztyny, biżuteria srebrna

 

Natywa Stefan

Stare Miasto

– wyroby z siana, słomy i sizalu


„BŁYSKOTKA”

Elżbieta Kasperska

Sosnowiec

– robótki szydełkowe, biżuteria z drewna


Piotr Duda

Lasek

– stroje regionalne, kierpce, torebki, skóry owcze i bydlęce

 

 


WYSTAWCY – HANDEL

 

FENIKS

Hurtownia Zabawek i Pamiątek

Paweł Pawlak

Międzyzdroje

– zabawki


Kwiaciarnia na Dębcu

Poznań

– moskitiery magnetyczne, siatki na okna, preparaty na mrówki


Karolina Starzak

Poznań

– wino ekologiczne

 

 


WYSTAWCY – MAŁA GASTRONOMIA PRODUKT LOKALNY


FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA „TSS”

Bolesław Kurek

Lubin

 

Zukauskas Ramunas

Wilno

– wędliny, chleby, sękacze, pierniki, kwas

 

PROSPERITY

Radosław Borczak

Grębków

– gofry, żelki, wata cukrowa, popcorn, sorbety, balony

 

SEIT 74

Piotr Książczyk

Gorzów Wielkopolski

– grill węglowy, kartacze litewskie, warzywa z patelni, zapiekanki, golonka, frytki, świeżonka z warzywami


Wytwórnia Lodów Tradycyjnych

Ryszard Domagała

Łagów

– lody, gofry


MARCO POLO

Marcin Pilewski

Włocławek

– sery podpuszczkowe, krówki


„WIEJSKA CHATA

Piotr Łapiński

Ignatki

– tradycyjne wędliny z Podlasia, podpiwek domowy, kwas chlebowy, chleb wiejski

 

QUALITY

Monika Rosińska

Sieradz

– lody, gofry, napoje ciepłe i zimne


SERY Z PODHALA S.C

Łukasz Myszkowski

Kamieńczyce

– oscypek, kawa, sorbet


CZERWONA KROPKA

Anna Procowska

Opole

– wata cukrowa, popcorn, gotowana kukurydza


BARTPOL

Zdzisław Polak

Wiechlice

– gofry, orzechy, popcorn, kukurydza, sorbet

 

Maciej Kotwica

Świebodzice

– kartacz litewski


„SEWERIZA”

SEWERYN KULIŃSKI

Przylep

– kurtosze, ciasta węgierskie pieczone na wałkach